Ani Sokołowska

Prawnik

Kontakt

Telefon: +48 533 051 970
E-mail: ani.sokolowska@bsjptech.pl

Wykształcenie

Ukończyła z wyróżnieniem prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego

Specjalizacja

  • prawo cywilne
  • prawo medyczne
  • prawo gospodarcze
  • prawo ochrony danych osobowych, w tym RODO

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Krakowskich kancelariach specjalizujących się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, międzynarodowego, administracyjnego, jak również świadczących usługi w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorstw. Posiada certyfikaty potwierdzające kompetencje Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz w zakresie stosowania przepisów RODO i zarządzania systemem ochrony danych osobowych oraz certyfikat kompetencji Pełnomocnika ds. naruszeń dot. Ustawy o ochronie sygnalistów. Odbyła staż w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie, który zakończyła z wynikiem celującym.

Przez ponad trzy lata była wiceprezesem Stowarzyszenia All In UJ przy Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Koordynatorką filaru Kultura. Współpracowała z wieloma instytucjami kulturalnymi i społecznymi, w ramach których zrealizowała wiele projektów edukacyjnych, społecznych i kulturalnych, tworząc przy tym autorskie wydarzenia, niejednokrotnie doceniane przez najwyższe władze Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Z Kancelarią JCJK współpracuje od 2017 r. Posiada doświadczenie w organach korporacyjnych osób prawnych. Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu spółki JCIW Legal.

Posługuje się językiem angielskim, rosyjskim i ormiańskim.

← Poprzedni

Następny →