Jerzy Krypel

Radca Prawny

Kontakt

E-mail: jerzy.krypel@bsjptech.pl

Wykształcenie

 Uniwersytecie Jagiellońskim (2015) oraz Aix Marseille Université w specjalizacji prawa spółek handlowych (2016). Studiował również na Uniwersytecie w Nantes (2013) oraz Uniwersytecie w Orleanie (2014).

Specjalizacja

  • prawo handlowe
  • prawo spółek z uwzględnieniem prawa nowych technologii
  • obsługa transakcji w modelu equity

Doświadczenie zawodowe

Radca prawny, członek rady nadzorczej La French Tech Pologne. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim (2015) oraz Aix Marseille Université w specjalizacji prawa spółek handlowych (2016). Studiował również na Uniwersytecie w Nantes (2013) oraz Uniwersytecie w Orleanie (2014).

Stypendysta rządu francuskiego w roku 2015/2016, pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w wiodących kancelariach prawnych w Paryżu, gdzie pracował w szczególności przy rozwiązywaniu sporów pomiędzy wspólnikami spółek handlowych. Jerzy Krypel specjalizuje się w prawie handlowym oraz prawie spółek, z uwzględnieniem prawa nowych technologii. 

Posiada doświadczenie w obsłudze transakcji w modelu equity z uwzględnieniem inwestycji międzynarodowych, w szczególności z udziałem kapitału francuskiego. Zajmuje się wprowadzaniem podmiotów zagranicznych na rynek polski, doradzając przy rozwoju ich działalności, negocjacji umów oraz warunków pozyskiwaniu kapitału od inwestorów, jak również obsłudze bieżącej działalności gospodarczej. Jerzy doradzał m.in podmiotom francuskim przy fuzjach i przejęciach na rynku polskim, wielokrotnie obsługiwał transakcje międzynarodowe oraz prowadził negocjacje międzynarodowe z udziałem podmiotów z regionu OHADA oraz Europy zachodniej.

← Poprzedni

Następny →