Jagoda Gołębiewska

Kontakt

Telefon: +48 22 279 31 00
E-mail: jagoda.golebiewska@bsjptech.pl

Wykształcenie

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji – studia podyplomowe z Prawa Karnego Skarbowego oraz Gospodarczego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wydział Zarządzania, specjalność Inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstw

Ukończyła także studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Specjalizacja

  • prawo podatkowe
  • prawo gospodarcze

Doświadczenie zawodowe

Z BSJP współpracuje od 2021 roku. Doświadczona i wykwalifikowana specjalistka w zakresie usług obszaru audytu i doradztwa. Uczestniczyła w licznych projektach w obszarze rachunkowości finansowej oraz zarządczej, w tym także wspierających proces podejmowania decyzji właścicielskich. Ponadto posiada szerokie doświadczenie przy realizacji usług doradztwa gospodarczego i transakcyjnego, m.in. w zakresie due diligence i wycen przedsiębiorstw, a także modelowania finansowego optymalizującego finanse przedsiębiorstw. Koordynuje projekty o indywidualnym charakterze dla podmiotów polskich i zagranicznych, także we współpracy z pracownikami naukowymi i doradcami branżowymi.

Posiada doświadczenie przy realizacji projektów doradczych m.in. w branżach takich,  jak: obronna, energetyczna, telekomunikacyjna, przemysłowa, dystrybucyjna, IT i e-commerce.

Prowadzi szkolenia, między innymi obligatoryjne szkolenia dla biegłych rewidentów w ramach Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, szkolenia dla związków rewizyjnych oraz przedsiębiorstw
z obszaru międzynarodowej sprawozdawczości finansowej oraz cen transferowych. 

W 2015 roku ukończyła szkolenia w zakresie cen transferowych w Hamburgu, a w 2016 roku szkolenia w zakresie fuzji i przejęć w Monachium, zorganizowane przez Verlag  C.H.BECK oHG, BeckAkademie Seminare.

W 2010 roku ukończyła cykl szkoleń w zakresie Międzynarodowych Standardów Rachunkowości i Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, zorganizowanych przez Ernst&Young  w Poznaniu i Warszawie.

W 2007 roku Finalistka konkursu dotyczącego wycen przedsiębiorstw i modelowania finansowego zorganizowanego przez Ernst&Young w Warszawie.

← Poprzedni

Następny →